RU

Європейські вчені запропонували лікувати алкоголіків наркотиками

12.03.2012, 11:09
Європейські вчені запропонували лікувати алкоголіків наркотиками - Фото
a06514e30dc9fdd01b9004482b8d494f.jpg
Дослідження, яке доводить позитивний вплив наркотиків на лікування алкоголіків, проводилося ще в 1960-тих. У ньому брали участь більше 500 чоловік.

Результат дослідження, що складався з шести випробувань, тепер представлений на сторінках журналу Journal of Psychopharmacology, пише BBC.

Фахівці Норвезького університету науки і технології звернулися до наукових робіт 1966-1970 рр. Їх результати показують, що позитивний ефект на алкозалежних наркотик виробляє протягом декількох місяців після його прийому. Всі учасники дослідження лікувалися від алкоголізму. Ті з них, які приймали по дозі ЛДС (210-800 мікрограмів), в результаті зловживали алкоголем на 59% менше колишнього. Люди, що не вживають наркотик, знизили споживання спиртного лише на 38%.

Старі наукові роботи також свідчать про те, що через рік після закінчення споживання ЛСД позитивний ефект від нього проходить. На думку вчених, більш регулярний прийом наркотику може давати триваліший ефект.

Відзначимо, ЛСД вважається наркотиком, який не викликає фізичної залежності, але потужно впливає на психіку. З'єднання блокує роботу серотоніну, який відповідає за сприйняття, поведінку, настрій та відчуття голоду.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини