RU

ВООЗ: світову медицину чекає крах

16.03.2012, 16:58
ВООЗ: світову медицину чекає крах - Фото
У ВООЗ не виключають, що люди будуть гинути навіть через подряпини
День сну відзначається щорічно у третю п'ятницю березня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я. В цей день і ВООЗ, та інші медичні організації нагадують про проблему безсоння і недосипання, закликаючи людей дотримуватися здорового способу життя.

Втім, цього року в ВООЗ не обмежилися нагадуванням, що в ідеалі дорослому здоровій людині спати потрібно 7-8 годин на добу. Як пише Telegraf.by, згідно з новою доповіддю організації, якщо сьогодні в світі не зроблять серйозних заходів по боротьбі з поширенням тютюнопаління, від сигарет менш ніж за сто років загине мільярд людей (сьома частина нинішнього населення планети).

У ВООЗ констатували, що щорічно через куріння на землі помирає понад п'ять мільйонів людей старше 30 років, тобто, одна людина кожні шість секунд.

Також експерти прогнозують захід сучасної медицини в цілому. Як пише The Telegraph, у ВООЗ упевнені, що здоров'я населення планети буде все більше погіршуватися. Голова організації Маргарет Чен заявила, що в майбутньому смертю може закінчуватися будь-яка подряпина, оскільки вже зараз багато антибіотиків перестають працювати й бактерії стають стійкими до ліків. Це ставить під загрозу результати практично всіх операцій. Чен висловила сумніви в ефективності недавно розроблених ліків проти туберкульозу, малярії, бактеріальних інфекцій та ВІЛ/СНІД.

Серед іншого в ВООЗ передрекли дорожнечу медпрепаратів, що йде на зміну антибіотиків. Внаслідок високої токсичності даних засобів пацієнтів чекатимуть побічні ефекти, а терміни одужання будуть збільшуватися.

Нагадаємо, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, в країнах, що розвиваються 90% хворих глаукомою (група очних захворювань - ред.) людей навіть не підозрюють про свою недугу. У розвинених країнах цей показник дорівнює 50%. У Європі, відзначають експерти, поширюються невиліковні інфекції, викликані бактеріями зразок K.pneumoniae (збудник провокує зараження крові - ред.).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини