RU

ВООЗ скликає термінову нараду по коронавірусу

08.07.2013, 15:37
ВООЗ скликає термінову нараду по коронавірусу - Фото
Офіс ВООЗ в Женеві (фото - ЕРА)
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) скличе надзвичайний комітет для планування на випадок можливого поширення захворювання, викликаного близькосхідним коронавірусів MERS-CoV. Імена фахівців, які увійдуть до комітету, будуть оголошені в понеділок.

Помічник генерального директора з питань забезпечення безпеки здоров'я і навколишнього середовища ВООЗ Кейджі Фукуда назвав цей крок превентивним заходом. "Зараз нічого страшного не відбувається. Але саме час... зробити все, що в наших силах, щоб підготуватися", - зазначив він.

Оголошення ВООЗ прозвучало на тлі стурбованості вчених випадками захворювання і смертей смертями, викликаних близькосхідним респіраторним синдромом. Дослідники вважають, що вірус передався людині в 2012 році від тварин, але доказів цьому до цих пір поки немає. Також вчені не розуміють, як саме розповсюджується захворювання, як воно інфікує жертв і чи може людина бути носієм вірусу, при цьому не хворіючи.

"Так як у нас прогалини з цієї інформації, дуже важко заглядати в майбутнє і робити прогнози, - сказав Фукуда. - Ми хочемо бути готовими до всього".

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про дві чергові смерті від коронавірусу - в Саудівській Аравії померли 2-річна дитина та 53-річний чоловік. Минулого тижня в цій же країні від вірусу померло троє осіб.

Джерело: Інопреса

Новий коронавірус: що про нього відомо українським вченим
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини