RU

ВООЗ назвала коронавірус головною глобальною загрозою людству

28.05.2013, 18:00
ВООЗ назвала коронавірус головною глобальною загрозою людству - Фото
Фото: ЕРА
Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Маргарет Чен, виступаючи на закритті 66 сесії Асамблеї ВООЗ у Женеві (20-27 травня), назвала новий коронавірус головною глобальною загрозою людству.

Як говориться в прес-релізі організації, переданому
Медпорталу, Чен заявила, що головне занепокоєння викликає різниця між швидкістю поширення вірусу і накопиченням наукової інформації про нього. "Ми занадто мало розуміємо природу цього вірусу в порівнянні з рівнем потенційної загрози, яку він представляє. Будь-яке нове захворювання, що розповсюджується швидше за появу знань про нього, має властивість виходити з-під контролю", - вважає глава ВООЗ.

За її словами, необхідна солідарна міжнародна реакція на цю ситуацію. "Новий коронавірус - загроза всьому світу", - наголосила Чен.

Її заступник Кейджі Фукуда заявив, що світ не готовий до можливої ​​пандемії смертельного вірусного захворювання, ймовірність загрози якого підтверджується як спалахом пташиного грипу в Китаї, так і поширенням з Близького Сходу нового коронавірусу, саме через дефіцит наукової інформації про ці патогени.

Передостанній смертельний випадок, викликаний новим різновидом коронавірусу, зареєстрований в Саудівській Аравії 20 травня. Про останній випадок стало відомо сьогодні - помер перший француз, заражений коронавірусом. Він заразився під час поїздки в ОАЕ.

Таким чином, починаючи з вересня 2012 року, загальна кількість лабораторно підтверджених випадків інфікування новим штамом коронавірусу, який отримав назву MERS-CoV, досягла 44, включаючи 23 смертельних.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини