RU

Ветеран війни вимагає від США $10 млн. за відморожений орган

04.10.2012, 14:19
Ветеран війни вимагає від США $10 млн. за відморожений орган - Фото
Майкл Неш (фото - wickedmagazine.org)
Ветеран війни у ​​В'єтнамі, 61-річний Майкл Неш зі штату Кентуккі в результаті недбалості з боку медперсоналу госпіталю для ветеранів позбувся статевого органу.

Неш оцінює заподіяну йому шкоду в $10 млн. Позов ветерана вже прийнятий до розгляду окружним судом штату Кентуккі, повідомляє Medical Daily.

За словами адвоката Неша Ларрі Джонсс, ветеран поступив у госпіталь в 2010 році для проведення планової операції з обрізання крайньої плоті і установці імплантата статевого органу. Після операції на нього поклали пакет з льодом для зменшення болю і набряку тканини. Зазвичай лід залишають на дві-три години в його випадку він пролежав 19 годин, при цьому медсестри регулярно міняли пакети з льодом.

У підсумку Неш отримав обмороження, і через декілька тижнів в тканинах оперованого органу розвинулася гангрена, після чого його довелося практично повністю видалити.

Юрист запевнив, що потерпілий досі лікується після операції і що йому необхідно вдатися до допомоги реконструктивної хірургії для відновлення функції сечовипускання.

Спочатку Неш намагався отримати компенсацію від держави в позасудовому порядку, але в липні департамент у справах ветеранів відхилив його запит, після чого вирішено було звернутися до суду.

За матеріалами MedPortal.ru
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини