RU

Вчені: в шлюбах по розрахунку любов міцніє, а по любові - слабшає

05.07.2012, 16:38
Вчені: в шлюбах по розрахунку любов міцніє, а по любові - слабшає - Фото
Фото: gdepapa.ru
Якщо ви не любите свого чоловіка або дружину - просто прикидайтеся, що відчуваєте до партнера почуття, і в кінцевому підсумку вони дійсно виникнуть і будуть посилюватися. Це з'ясували вчені під керівництвом психолога Річарда Вайзмана з Хартфордского університету (Коннектікут, США), пише The Daily Mail.

Психолог упевнений, що поведінка здатна ініціювати емоції так само, як емоції ініціюють поведінку, тому шлюби за розрахунком можуть бути не таким вже поганим варіантом.

Як зазначає MedDaily, щоб перевірити теорію, професор Вайзман провів експеримент, поклавши в його основу "спід дейтінг" - система швидких знайомств з безліччю людей за один вечір. Деяких чоловіків і жінок просили вести себе так, ніби вони вже закохалися в іншу людину (триматися за руки, перешіптуватися, дивитися один одному в очі).

Коли піддослідних запитували про відчуття, 45% з тих, хто  вдавав закоханість, зізналися, що хотіли знову зустрітися. Серед інших цей показник склав лише 20%. "Саме дії є самим швидким, простим і ефективним способом, що дозволяє змінити образ мислення і почуття", - резюмує Вайзман.

Незалежне дослідження гарвардського академіка доктора Роберта Епштейна теж свідчить про те, що шлюби з розрахунку не так вже аморальні. Зв'язки такого подружжя з часом міцніють, і вони відчувають все більше любові. У звичайному шлюбі, навпаки, зв'язок між чоловіком і жінкою з часом слабшає: воно слабшає на 50% за 18 місяців шлюбу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини