RU

Вчені розробили генетичний чіп для схуднення

27.11.2013, 14:15
Вчені розробили генетичний чіп для схуднення - Фото
Фото: ЕРА
Група швейцарських учених розробила пристрій, який в майбутньому допоможе людям боротися з ожирінням і переїданням. Пацієнтам імплантуватимуть спеціальний імплант, який подасть головному мозку сигнал про те, що організм наситився, - пише АВС.

"Наукова фантастика? Ні, група швейцарських вчених вже розробила цей пристрій - правда, поки тільки для мишей", - відзначає автор статті, посилаючись на публікацію в Nature Comunnications. Дослідження проведено в ETH Zurich під керівництвом Мартіна Фуссенеггера.

Пристрій являє собою "імплантовану генетичну мікросхему, яка складається переважно із компонентів людських генів", йдеться в статті. У пристрою подвійна функція - постійно заміряти рівень жирів в крові і, якщо він завищений, виробляти речовину, яка викликає відчуття ситості.

Розповідаючи про експеримент, Фуссенеггер підкреслює: "Миші втрачали вагу, хоча ми продовжували годувати їх рясною калорійною їжею". При цьому тварини, які одержували їжу нормальної жирності, не худнули і не починали їсти менше. Причому "датчик" вміє заміряти рівень самих різних жирів - тварин і рослинних, насичених і ненасичених.

За матеріалами: Inopressa
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини