RU

Вчені розкрили одну із загадок нового коронавірусу

30.05.2013, 16:33
Вчені розкрили одну із загадок нового коронавірусу - Фото
Фото: ЕРА
Інкубаційний період нового близькосхідного коронавірусу MERS-CoV довший, ніж вважалося раніше. Згідно з даними французьких фахівців, пройшло 12 днів, перш ніж у чоловіка, що заразився від інфікованої людини, з яким він лежав у одній палаті, з'явилися симптоми хвороби.

Раніше вважалося, що інкубаційний період становить приблизно тиждень. Зараз зрозуміло, що необхідно ізолювати людей на 12 днів, що вступили в контакт з вірусом. Інформація про довжину інкубаційного періоду вкрай важлива - вона допомагає знаходити хворих і спрогнозувати можливу кількість інфікованих.

Зараз налічується 49 офіційно підтверджених фактів зараження вірусом. 27 з інфікованих померли. Левова частка постраждалих припадає на Саудівську Аравію. Також відзначилися Франція, житель якої заразився вірусом в Дубаї в квітні і помер вже в травні. Коронавірус проник також до Великобританії, Німеччини, Тунісу. Українські медики не виключають, що він є і в нашій країні. Систем для діагностики цього захворювання в нашій країні немає. Днями Всесвітня організація охорони здоров'я назвала коронавірус головною глобальною загрозою людству.

Джерело: MEDdaily
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини