RU

Вчені назвали три необхідних для щастя умови

16.07.2013, 13:08
Вчені назвали три необхідних для щастя умови - Фото
Фото: ЕРА
Австралійські психологи визначили так званий золотий трикутник щастя - три основних елемента життя людини, наявність яких дозволяє відчути себе щасливим. Це люблячий партнер, дохід (за розрахунками вчених, він повинен доходити до $100 тис. на рік) і соціальна активність, яка дає мету в житті, пише  The Times of India

Фахівці з Університету Дікіна проаналізували 29 досліджень за останні 12 років і дійшли висновку, що якщо не брати до уваги дійсно важкі захворювання, стан здоров'я сам по собі не входить в трикутник щастя. Наприклад, не може перешкодити щастю надлишкова вага. Правда, серед людей з ожирінням 2-го і 3-го ступеня (індекс маси тіла - 35 і вище) показники щастя можуть трохи знизитися, однак при ІМТ нижче 35 вага людини на відчуття задоволення від життя не впливає взагалі. Отже, при зрості 180 см і вазі 110 кг ваги людині діагностують ожиріння. Однак даний факт ніяк не відбивається на загальній задоволеності життям, впевнені вчені.

Не надто важливі для рівня щастя та місце проживання, рід занять, а також наявність чи відсутність дітей.

Один з авторів роботи, професор Роберт Каммінс, радить лікарям думати більше про щастя пацієнта в цілому, не фокусуючись лише на високому тиску і рівні холестерину. За словами вченого, його дослідження також підтвердили, що з віком життя дійсно покращується.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини