RU

Вчені назвали продукт для заспокоєння нервів вагітних

17.07.2013, 13:31
Вчені назвали продукт для заспокоєння нервів вагітних - Фото
47d85ac99c5dfa1f42afa798a76312a4.jpg
Не секрет, що відмова від улюблених продуктів може викликати тривожність у вагітних жінок. Вчені з Університету Брістоля (Великобританія) і Федерального Університету Ріо-де-Жанейро (Бразилія) запропонували спосіб вирішення проблеми заспокоєння нервів, пише Medical News Today.

На думку фахівців, загальні показники тривожності знижує регулярне споживання риби та інших морепродуктів. Учені поспостерігали ефект від такого харчування на прикладі 9530 вагітних, що заповнили запитальник з харчування та пройшли тести на тривожність.

У жінок, які не вживають морепродукти зовсім, високий рівень тривожності діагностували на 53% частіше порівняно з вагітними, які їли морські продукти регулярно. На 25% збільшувало ймовірність сильної тривожності і вегетаріанство.

Тривожність під час вагітності не раз пов'язували з низькою масою при народженні та нетривалою вагітністю. Тривога негативно позначається на розвитку нервової системи плоду і системи регулювання стресу. З цієї причини фахівці рекомендують лікарям призначати жінкам з симптомами тривожності поліненасичену жирну кислоту n-3 або рибу.

Джерело:  MEDdaily
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини