RU

Вчені назвали лютий найгіршим місяцем року

04.02.2013, 13:42
Вчені назвали лютий найгіршим місяцем року - Фото
Фото: ЕРА
За версією вчених у Великобританії, лютий є найгіршим місяцем для того, щоб виспатися. Дослідження в області моторики сну показали, що в цей час більшість людей частіше прокидається серед ночі і не може заснути близько 10 хвилин. У лютому необхідно витратити майже годину, щоб заснути, і більше години, щоб прокинутися і встати бадьорим - це на 10 хвилин більше, ніж в будь-якому іншому місяці.

Дослідження проводилися вченими цента Sleepi. Допомогою інтернету вони спостерігали за 21 тисячею добровольців протягом року, пише ТСН з посиланням на The Daily Mai,

"Наші результати показують, що багато людей відчувають труднощі зі сном в лютому, коли дні темніші та коротші. Це нормально для цієї пори року. Навесні, коли буде більше світла, проблеми зі сном теж зникнуть", - коментує підсумки експерименту професор Колін ЕСПІ.

За словами вченого, після святкування Нового року, супроводжуваного великим емоційним сплеском, люди намагаються прийти в норму. Щоб усе стало на свої місця, потрібно набратися терпіння до березня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини