RU

Вчені довели шкоду від захоплення порнографією

17.12.2012, 11:41
Вчені довели шкоду від захоплення порнографією - Фото
66c2391cd2d6015dd0a393d183d1f77c.jpg
Люди з порнозалежныстю страждають забудькуватістю, заявили дослідники з Університету Дуйсбург-Ессен (Німеччина). Справа в тому, що статеве збудження негативно позначається на когнітивних здібностях: при перегляді порно включаються зони мозку, які відповідають за увагу, емоції, збудження. У підсумку сексуальне збудження заважає функціонуванню робочої пам'яті.

Як пише The Daily Mail, фахівці досліджували частину мозку, відповідальну за збереження інформації, важливої ​​для ведення бесіди, розуміння, прийняття рішень, усунення проблем. Для цього групу добровольців-гетеросексуалів, середній вік яких складав 26 років, попросили подивитися зображення на комп'ютерному екрані. Деякі з картинок мали порнографічний характер, деякі - нейтральний (на них люди займалися спортом, сміялися або тримали в руках зброю).

У міру перегляду зображень від піддослідних було потрібно натискати на кнопки "так" або "ні", вирішуючи, чи показувалася поточна картинка раніше (перед чотирма попередніми картинками).

З'ясувалося, що при перегляді порнографічних зображень добровольці помилялися набагато частіше. В середньому показник правильності відповідей склав 67%, коли люди дивилися порно, і 80%, коли вони переглядали інші картинки.

За матеріалами MEDdaily
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини