RU

Віталія Кличка звинуватили в сприянні деградації молоді

27.03.2012, 15:52
Віталія Кличка звинуватили в сприянні деградації молоді - Фото
Кличку порадили рекламувати молоко або кефір
Голова ГО Новий Київ, лідер Соціально-християнської партії Зорян Шкіряк закликав Віталія Кличка відмовитися від участі в рекламі алкоголю, який "вбиває українських дітей".

"Україна займає ганебне перше місце серед європейських країн за рівнем зростання дитячого, так званого пивного, алкоголізму. Зробити це публічну заяву мене змусив вчорашній побутової випадок в одному із супермаркетів Києва", - цитує Шкіряка прес-служба Нового Києва.

За словами політика, стоячи в черзі до каси супермаркету, він побачив групу підпитих підлітків. Касир збирався продати дітям пиво, не перевіряючи їх вік. Шкіряк зробив зауваження касиру і алкоголь проданий не був. Поспілкувавшись з дітьми, політик зрозумів, що пиво для них є "важливим елементом проведення дозвілля" через те, що його рекламують брати Клички.

"Діти сказали, що пиво - це дурниця, це корисно. За їх словами, вони беруть приклад з наших великих спортсменів, зокрема, братів Кличків," адже вони такі сильні й весь час з пивом, вони ж не будуть рекламувати те, що шкідливо", - стверджує депутат.

"Як батько, як громадянин, я публічно звертаюся до політика Віталія Кличка з закликом відмовитися від реклами пива та іншого алкоголю, це знищує наших дітей ... Не можна однією рукою благодійно створювати спортивні майданчики, допомагаючи сотням, а інший - вбивати сотні тисяч несформованих умов . Це подвійні стандарти, це відверта брехня по відношенню до людей ... ", - заявив Шкіряк.

"Віталій добився багатомільйонного статку потом і кров'ю, своїми силами, честь йому й хвала. Але бариші за рекламу не можуть бути розмінною монетою для майбутнього нашої країни. Якщо йдеш в політику й претендуєш на національне лідерство, будь чесний, відмовся рекламувати алкоголь заради майбутнього дітей. Вже краще рекламуй натуральне молоко, кефір або мінеральну воду, думаю, проблем з пропозиціями не буде", - резюмував Шкіряк.

Нагадаємо, в березні з'явилася інформація про початок співпраці боксерів-суперважкоатлетів Віталія та Володимира Кличків з відомим німецьким виробником пива. Повідомлялося, що чемпіони будуть рекламувати безалкогольний варіант напою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини