RU

В Одесі зняли заборону на купання в морі

09.08.2012, 16:42
В Одесі зняли заборону на купання в морі - Фото
376ff9cbc6a329ddfe1c814f89c58ec7.jpg
На підставі результатів бактеріологічних досліджень 35-ти проб морської води з 6 серпня морське водокористування дозволено на всіх пляжах міста. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби міськадміністрації 9 серпня.

Захворюваність гострими кишковими інфекціями серед населення, відзначають в санітарно-епідеміологічній службі Одеси, за останній тиждень перебувала на сезонному рівні. Разом з тим залишається закритим пляж "Чорноморка" - у зв'язку з незадовільним технічним станом (постанова головного державного санітарного лікаря Київського району Одеси від 09.04.10 р. № 24/3-1).

Нагадаємо, у зв'язку з невідповідністю нормативним показникам з 1 серпня одеська санепідемслужба тимчасово
заборонила морське водокористування на пляжах "Отрада", "Чайка" (10-а ст. Фонтану), "Курортний" (13-а ст. Фонтану) та "Золотий Берег "(16-а ст. Фонтану).

Раніше СЕС Києва заборонила купатися на всіх київських пляжах до осені. Причина заборони - виявлення у воді кишкової палички і гниючих від спеки водоростей і риби. При допустимому вмісті в водоймі 5 тис. паличок на літр води у столичних водах сконцентровано 25-32 тис. паличок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини