RU

В Австралії поширюється новий небезпечний вид наркотику

13.09.2012, 11:23
В Австралії поширюється новий небезпечний вид наркотику - Фото
Фото: adelaidenow.com.au
Австралійські лікарі вкрай стурбовані появою в країні маловідомого типу наркотичних речовин. Згідно зі зведеннями південноавстралійського поліції, він вже викликав одну смерть (в березні) і два передозування (в останні 11 днів).

Як повідомляє Аdelaidenow, по виробленому ефекту наркотики нагадують ЛСД: у людей розвивається параноя, спостерігаються конвульсії, напади страху, помутніння свідомості, аномальна поведінка. Судячи з усього, наркотик родом з Китаю і приймається так само, як і ЛСД (пероральним шляхом).

"Одна з проблем, яка виникає у зв'язку із цими наркотиками, - людина не відчуває ефект одразу після прийняття. Тому багато подвоюють дозу або приймають наркотик повторно. В результаті у людини різко підвищується температура тіла, вона починає потіти і можливі напади", - констатує інспектор одного з місцевих детективних управлінь Деррін Філліпс.

Наркотичні речовини називаються 25I-NBOMe і 25B-NBOMe. Це похідні галюциногенів, які в Австралії заборонені. Так як наркотики мало вивчені, ніхто не може передбачити довгограючі наслідки їх вживання, а також назвати ступінь токсичності. Лікарі порівнюють людей, які  приймають дані речовини, з піддослідними морськими свинками, тестуючими на собі нові препарати.

За матеріалами MEDdaily
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини