RU

Українцям нема чого є, але вони бадьорі, - опитування КМІС

09.04.2012, 14:31
Українцям нема чого є, але вони бадьорі, - опитування КМІС - Фото
Далеко не всі здорові укарінци можуть купувати собі їжу
20% з кількості українців, яким не вистачає грошей навіть на продукти харчування, називають себе здоровими. 35% співгромадян, які визнають, що коштів вистачає тільки на їжу, теж вважають свій стан здоров'я добрим. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 10-19 лютого серед більше 2000 респондентів у всіх регіонах України.

Серед опитаних, які купують їжу і одяг, але не можуть дозволити собі таких речей, як новий холодильник і телевізор, здоровими себе назвали 52%. З кількості людей, які іноді купують дорогі речі, але не дозволяють собі все, що хочуть, здоровими себе почувають 57%, повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори дослідження.

Автори роботи не наводять результати опитування тих, хто вибрав варіант відповіді "Ми можемо дозволити собі купити все, що хочемо" - через нечисленність даної групи респондентів.

Нагадаємо, згідно із цим же опитуванням КМІС, 41% українців вважають себе здоровими, причому у чоловіків оцінка власного здоров'я більш завищена, ніж у жінок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини