RU

Українці курять сигарети з коров'ячою сечею, - ЗМІ

07.12.2012, 17:55
Українці курять сигарети з коров'ячою сечею, - ЗМІ - Фото
10f3d7ef0fc6bccfcf646269b0dcfc88.jpg
Виробники сигарет використовують секретну зброю, щоб викликати у курців нікотинову залежність, з'ясували журналісти 1 +1.

Як повідомляє ТСН, в країні вже не залишилося жодного тютюнового поля. Усю сировину для сигарет імпортують, на заводах його лише ріжуть і фасують. Справжній тютюн теж продається - для елітного виробництва. Хороша сигара з добірного тютюну може коштувати 400 грн. Сигарети з натурального тютюну знайти важко, хоча українці і вірять, що купують екологічно чистий продукт.

Ароматизатори використовуються, щоб в сигаретах, крім сміття та хімії, приховати смак коров'ячої сечі, говориться в програмі "Територія обману". "Кажуть, що коров'ячою сечею деякі виробники обробляють сигарети, щоб швидше підсадити людей на нікотин. Весь фокус в іграх з кислотністю диму", - стверджує журналіст.

"Певна частина нікотину переходить в газову фазу, яка більш сильно діє на мозок. Швидше викликає залежність", - пояснює експерт сектору по контролю за тютюном Українського інституту стратегічних досліджень Костянтин Красовський. Простіше кажучи, сечовина перетворює курців в рабів нікотину в 10 разів швидше.

Фахівці не приховують, що тютюнова індустрія має надприбутки, будучи чи не найрентабельнішою галуззю в світі, і на лобіювання своїх інтересів виробники "здатні витратити кошти розміром з бюджет України"

Сьогодні в Україні немає жодної інстанції, яка б контролювала те, що насправді міститься в сигаретах. А чотири тисячі токсичних елементів зашифровані в написі "смоли". Інгредієнти сигарет називають комерційною таємницею.

Як повідомлялося раніше, журналісти 1 +1 з'ясували, що в цигарках в Україні знайдено пил, папір, оброблені стебла і сміття.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини