RU

У Сумській області відкриють сучасний перинатальний центр

26.04.2012, 12:55
У Сумській області відкриють сучасний перинатальний центр - Фото
Фото: president.gov.ua
Сумська область увійшла в список пілотних регіонів, де в рамках реалізації Національного проекту "Нове життя" в 2012 році будуть відкриті нові сучасні перинатальні центри. Про це заявив губернатор Сумської області Юрій Чмир.

Як повідомляє прес-служба Сумської облдержадміністрації, Чмир зазначив, що рішенням обласної ради у 2010 році Сумський обласний центр акушерства та репродуктології і Сумський обласний центр реабілітації жіночих репродуктивних функцій реорганізовано в обласний перинатальний центр. "Сьогодні, завдяки підтримці президента України та Міністерства охорони здоров'я, прийнято рішення про виділення 47 млн.грн. на придбання сучасного медичного обладнання, реконструкцію пологового будинку і операційних блоків, оснащення за останнім словом медичної техніки гінекологічного та дитячого відділень", - зазначив губернатор.

Він підкреслив, що в Сумській області нарешті будуть створені всі умови для комплексного медичного обслуговування матері й дитини. "Маленьким сумчанам та їх мамам не потрібно буде їхати в Київ і сусідні з Сумами регіони РФ для того, щоб отримати якісну допомогу фахівців-лікарів. В Адміністрації президента і Кабінеті міністрів високо оцінили системну роботу Сумщини в плані модернізації медицини, що і стало головною причиною включення області до числа пілотних регіонів", - сказав Чмир.

Досьє на Юрія Чмиря
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини