У соці кавуна знайшли ряд корисних властивостей

У соці кавуна знайшли ряд корисних властивостей - Фото
Источник фото: wikimedia.org
05.10.2012, 13:57

Регулярне споживання тиквіна допомагає худнути, підвищує імунітет, знижує рівень холестерину і запобігає серцевим хворобам

Якщо щодня з'їдати по шматочку кавуна, можна запобігти розвитку серцевих хвороб, викликаних відкладеннями холестерину, контролювати вагу, рівень жирових відкладень в судинах, підвищувати імунітет і покращувати метаболізм. Це з'ясували вчені з Університету Пердью, провівши тести на лабораторних мишах, пише The Daily Mail.

Гризуни протягом декількох місяців сиділи на жирній їжі, причому одній групі давали кавуновий сік. Виявилося, що у  мишей, які споживали сік, на 50% знизився рівень холестерину і на 30% - вага.

Своїми властивостями кавун зобов'язаний цитруліну - амінокислоті, що бере участь у метаболізмі сечовини, яка поліпшує кровоток у м'язах, підвищує витривалість, імунітет і підтримує в організмі азотистий баланс.

Холестерин необхідний тілу для виробництва гормонів, жовчі і засвоєння вітаміну D, проте він може закупорювати судини, підвищуючи ризик інсульту та інфаркту. 20% пацієнтів з підвищеним рівнем холестерину не допомагають стандартні ліки.

За матеріалами MEDdaily