У Раді планують скасувати податок для сільських лікарень

29.03.2012, 14:35
У Раді планують скасувати податок для сільських лікарень - Фото
10cd7f31a097983cb5d604b44f337220.jpg

У парламенті зареєстровано законопроект про дозвіл фельдшерсько-акушерським пунктам продавати ліки без сплати податкового збору за торгівлю

Проблему відсутності в селах аптек лідер фракції Реформи заради майбутнього Ігор Рибаков пропонує вирішити шляхом надання дозволу ФАПам продавати медпрепарати, не сплачуючи податковий збір.

Відповідний законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо торгівлі лікарськими засобами в сільській місцевості" вже зареєстровано у Верховній Раді, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Рибакова.

Документом пропонується доповнити пункт 267.1.2. Податкового кодексу положенням, згідно з яким у разі відсутності аптек чи їх підрозділів у сільській місцевості звільняються від сплати збору за ведення торгівлі та надання платних послуг фельдшерські, фельдшерсько-акушерські пункти, сільські дільничні лікарні та амбулаторії, в тому числі сімейної медицини.

Нагадаємо, в МОЗ планують, що після впровадження реформи системи охорони здоров'я швидка допомога в сільську місцевість буде приїжджати протягом 20 хвилин після виклику.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования