RU

У німецьких солдатів масово ростуть груди, - German Herald

29.01.2013, 11:10
У німецьких солдатів масово ростуть груди, - German Herald - Фото
Гвардійці Wachbataillon (фото - ЕРА)
У німецькій армії розслідують ситуацію з епідемією гінекомастії, що зачепила серед інших і елітний гвардійський батальйон Wachbataillon. Як пише інтернет-видання German Herald, в батальйоні вже десятки військовослужбовців страждають від збільшення грудей, причому росте тільки ліва її частина.

Медики пов'язують це з тим, що під час навчань важкі приклади гвинтівок б'ються об груди солдатів. Як пояснюють фахівці, фізичний вплив провокує активне вироблення гормонів, які ініціюють ріст тканини грудей.

Діагноз гінекомастія поставили 74% військовослужбовців, які прийшли з відповідними скаргами до лікарів. "Зв'язок між діяльністю в гвардійському батальйоні і розвитком грудях з лівого боку дуже істотний", - підтвердив професор Бьорн Крапол, фахівець з пластичної хірургії з військового госпіталю Берліна.

Професор рекомендує змінити підхід, який застосовується в ході навчань. Військові чиновники, які вивчають звіт медиків, обіцяють переглянути тренувальну практику.

Гінекомастія - збільшення молочної залози у чоловіків з гіпертрофією жирової тканини і залоз. Розмір збільшення грудної залози може варіюватися від 1 до 10 см. В середньому він становить близько 4 см. За даними Вікіпедії, лікування гінекомастії тільки хірургічне.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини