RU

У Дніпропетровській області звільнили 121 головлікаря

24.12.2012, 15:23
У Дніпропетровській області звільнили 121 головлікаря - Фото
7e81972396481aef2c8bb49e0c7bbddd.jpg
Минулого тижня на сесії Дніпропетровської облради депутати звільнили з посади головних лікарів районних лікарень 121 керівника. 91 осіб з числа звільнених знову призначений на посади головних лікарів, але вже інших медустанов. Доля решти тридцяти вирішується - ними незадоволені в облвідділі, повідомляє агентство Мост Днепр.

Як пояснила начальник головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської області Валентина Гінзбург, посилаючись на статистичні показники, за що залишилися непрацевлаштованим лікарям "є багато невдоволень". "Було виділено додаткове фінансування, закуплено нове обладнання. Враховуючи все це, показники медичних установ повинні бути значно краще", - прокоментувала вона результати роботи лікарів.

Чиновниця додала, що зараз проводиться аналіз діяльності цих 30 лікарів.

Нагадаємо, раніше в Дніпропетровській облраді заявили, що в лікарнях області збільшиться кількість медичних працівників. Відбудеться це за рахунок підвищення якості адміністративно-господарського апарату лікарень, зокрема, об'єднання однопрофільних закладів, які дублюють функції один одного.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини