RU

ЦиклодинонⓇ при порушенні менструального циклу. Відгуки про препарат p

30.07.2020, 09:00
ЦиклодинонⓇ при порушенні менструального циклу. Відгуки про препарат - Фото

На правах спонсорства

Складно щось спланувати та відчувати себе прекрасною Дамою, коли критичні дні можуть прийти неждано-негадано та ще й принести з собою головний біль, тягнучі болі в попереку і внизу живота, підвищену стомлюваність, перепади настрою та інші "подаруночки".

Кожна жінка справляється з цим по-своєму. Хтось приймає знеболювальні препарати, які тільки маскують симптоми, але не вирішують проблему, хтось намагається поліпшити самопочуття за допомогою БАДів. Але ефективність таких засобів не доведена клінічно, і їх прийом не є повноцінним лікуванням менструальних порушень.

Безліч протипоказань і "підводних течій" є і у гормональних препаратів, наприклад, вони можуть приводити до збільшення маси тіла або зайвого оволосіння.

З порушеннями жіночого циклу безпечно та якісно допоможе впоратися Циклодинон Ⓡ - натуральний лікарський засіб на рослинній основі.

Як і за рахунок чого Циклодинон Ⓡ допомагає при болючих і нерегулярних менструаціях

Прутняк звичайний, спеціальний екстракт якого міститься в препараті Циклодинон Ⓡ, нормалізує рівень жіночих статевих гормонів і зменшує вироблення пролактину, внаслідок чого:

• стабілізується емоційний стан. А це означає, що менш вираженими стають перепади настрою, проходять дратівливість, апатія і плаксивість. Ви можете повноцінно працювати і відпочивати, не здаючись на милість гормонів;

• нормалізується фізичний стан. На жаль, сучасний ритм життя не дозволяє проводити в улюбленому ліжку по кілька днів, чекаючи закінчення болючих місячних.

Зазвичай вже через 1-2 місяці після початку прийому препарату цикл нормалізується. Однак не варто сходити з половини дороги: для закріплення результату приймати Циклодинон Ⓡ слід курсами.

Препарат виготовляється із застосуванням особливої ​​технології - фітонірингу. Її суть полягає в тому, що для виробництва лікарського засобу вирощують спеціальні сорти рослин. Вони містять максимальну кількість ключових біологічно активних речовин, що визначають лікарські властивості рослини. З такої сировини, за запатентованою технологією виробляють спеціальний рослинний екстракт, який відрізняється контрольованим вмістом біологічно активних речовин, кількість яких в кожній дозі препарату достатня для оптимального лікувального ефекту та не залежить від партії і року збору врожаю. Готовий продукт проходить суворий лабораторний контроль якості, а його ефективність - доведена в ході клінічних досліджень, які відповідають високим стандартам доказової медицини.

Це робить Циклодинон Ⓡ м'яким, безпечним, але в той же час ефективним засобом, що підтверджено клінічними дослідженнями.

Циклодинон Ⓡ: рецепт жіночого здоров'я, перевірений століттями

Основний компонент препарату - спеціальний екстракт плодів вітекса священного. Цей скромний, на перший погляд, чагарник здавна використовували для лікування гінекологічних захворювань. Існує навіть легенда, що лише глибока віра та тривалий прийом настоянки прутняка допомогли біблійній Сарі в 90 років народити Аврааму довгоочікуваного сина. Рослина стала своєрідним символом жіночого здоров'я.

Форми випуску Циклодинону Ⓡ: таблетки, краплі

Препарат випускають в двох формах - таблеток і крапель.

1. Циклодинон Ⓡ таблетки випуклої форми мають матову поверхню, блакитно-зелений відтінок. Реєстраційне свідоцтво №UA/0267/02/01 від 24/09/19).

2. Для Циклодинон Ⓡ краплі на спиртовій основі характерні легкий рослинний аромат і жовтувато-коричневий відтінок. Може бути присутнім осад і це абсолютно нормально. Реєстраційне свідоцтво №UA/0267/01/01 від 24/09/19).

Препарат продається як в офлайн аптеках, так і онлайн. Кожна з нас може вибрати не тільки зручну для себе форму випуску, але і спосіб покупки. Не складним буде і прийом препарату. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

Циклодинон Ⓡ: коли бути здоровою просто. Інструкція із застосування

Перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією. Препарат приймають по одній таблетці або 40 крапель 1 раз на добу. Ліки необхідно запивати водою. Таблетки не розжовують.

Прийом не переривають під час менструації.

Мінімальна тривалість курсу лікування - 3 місяці. Тому навіть якщо буквально через пару тижнів самопочуття поліпшиться, доведіть лікування до кінця.

Циклодинон Ⓡ згідно з інструкцією сумісний з усіма іншими препаратами.

Відгуки тих, хто вже точно знає: Циклодинону Ⓡ місце в кожній жіночій сумочці

Засіб завоював визнання фахівців і пацієнтів.

Циклодинон Ⓡ: відгуки лікарів

Євгенія Михайлівна, гінеколог, лікар вищої категорії: "Вже більше 10 років сміливо прописую своїм пацієнткам з порушеннями менструального циклу Циклодинон Ⓡ. Він нормалізує гормональний фон і таким чином усувається болючість місячних. "

Вадим Миколайович, гінеколог-ендокринолог: "Я, як фахівець, знаю, що гормональні препарати підходять далеко не всім. А Циклодинон Ⓡ безпечний за рахунок своєї рослинної складової."

Циклодинон Ⓡ: відгуки пацієнток

Євгенія, 32 років, Київ: "Для мене болючі та нерегулярні місячні були проблемою завжди. Але лише кілька років тому відкрила для себе Циклодинон Ⓡ таблетки. Пропила курс - і місячні перестали бути для мене тихим пеклом: не болить голова, практично не тягне внизу живота. Та й кидатися на людей не хочеться ".

Марія, 24 роки, Полтава: "Мене почала непокоїти нерегулярність критичних днів - ні відпустку спланувати, ні заняття спортом. По призначенню свого гінеколога почала приймати Циклодинон Ⓡ краплі та все нормалізувалося - критичні дні приходять за графіком ".

Чому саме Циклодинон Ⓡ: вагомі аргументи

За більш ніж 20 років на ринку України препарат чудово зарекомендував себе як негормональний, безпечний рослинний лікарський засіб з клінічно доведеною ефективністю: він не просто усуває симптоми, а повноцінно лікує порушення менструального циклу.

Німецька якість продукту говорить сама за себе. Зручна форма випуску робить турботу про жіноче здоров'я необтяжливою.

Також дуже проста схема прийому препарату - всього 1 таблетка на добу, про прийом якої складно забути.

Життя може бути яскравим і дивовижним, незалежно від дня циклу!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини