RU

Тендери МОЗ: 91 млн.грн. віддали кіпрському офшору

03.09.2012, 15:39
Тендери МОЗ: 91 млн.грн. віддали кіпрському офшору - Фото
Раїса Богатирьова
Міністерство охорони здоров'я України 23 серпня за результатами тендеру уклало ряд договорів про постачання вакцин проти туберкульозу та тест-смужок для глюкометрів на загальну суму 126,21 млн.грн. Про це повідомляється в Віснику держзакупівель.

Як пишуть Наші гроші, снайбыльший поспіль дістався ТОВ Центрофарм, 20% статутного капіталу якого є власністю директора Дмитра Куліша, а 80% - кіпрської фірми Центрофарм лімітед.

Серед інших підряди отримали ВАТ Київмедпрепарат (3,38 млн.грн.), ПрАТ по виробництву інсулінів Індар (15,16 млн.грн.), ТОВ Компанія Укроптпостач (9,79 млн.грн.), ТОВ Людмила-Фарм (3 , 85 млн.грн.), ТОВ Фармадіс (0,33 млн.грн.) та ТОВ Юрія-Фарм (2,41 млн.грн.).

З урахуванням цих закупівель Міністерство охорони здоров'я під керівництвом Раїси Богатирьової в 2012 році провело тендерів на загальну суму 1 млрд. 314 млн. грн. Показник за весь минулий рік склав 1,64 млрд. грн.

Разом з тим, згідно договорів МОЗ від 29 серпня (по закупівлі вакцин проти кашлюку, дифтерії та правця, найбільший поспіль - понад 24 млн. грн. - дістався ТОВ Фарма Лайф. Підприємство, за інформацією ЗМІ, входить до львівську групу Три-Центральний аптечний склад. Серед інших, 3 млн. грн. отримало ПАТ Фармстандарт-Біолік, одним з акціонерів якого є син Раїси Богатирьової Олександр.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ВАТ Фармстандарт-Біолік з початку поточного року отримала підряди МОЗ та інших медичних установ на суму майже 29 млн. - більше, ніж за весь минулий рік. Богатирьова була призначена головою міністерства на початку цього року.

Досьє на Раїсу Богатирьову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини