RU

Технологія Plazmacluster в повітряочищувачах Sharp знищує 91,3% вірусів COVID19 p

08.12.2020, 11:17
Технологія Plazmacluster в повітряочищувачах Sharp знищує 91,3% вірусів COVID19 - Фото

На правах спонсорства

Нещодавно були оприлюднені дослідження, що проводяться корпорацією Sharp у співпраці з професором Дзіро Ясуда з Національного дослідницького центру з контролю та профілактики інфекційних захворювань Інституту тропічної медицини Університету Нагасакі, професором Асуку Нанбо – членом правління Японського товариства вірусології цього ж університету, а також професором Хіронорі Йосіяма з кафедри мікробіології медичного факультету Університету Сімане. Було виявлено, що технологія Plasmacluster вперше в світі демонструє ефективність в зниженні рівня зараження новим коронавірусом (SARS-CoV-2). Результат скорочення титру інфекційного вірусу після застосування технології Plasmacluster в повітрі досягає 91,3%. Ось посилання на результат 

Що ж це за диво-технологія? Як відомо, японські ноу-хау продовжують дивувати світ. З ростом загрози пандемії, яка до вересня 2020 року вже встигла інфікувати більше 25 мільйонів чоловік і забрати життя 840 тисяч, вчені всіх країн взялися за вирішення цієї нагальної проблеми. Завданням одних була розробка вакцини, інші ж знаходили можливості щодо забезпечення безпеки при знаходженні в людних місцях і закритих приміщеннях.

Оскільки дезінфікуючі засоби ефективні тільки в разі боротьби з поверхневою активністю вірусів, то постало питання про захист від аерозольного поширення інфекції. Раніше використовувалися лише кілька контрзаходів, причому в основному медичні маски. Компанія Sharp запропонувала інактивувати заражене SARS-CoV-2 повітря за допомогою кліматичних систем, оснащених технологія Plasmacluster. Ця технологія заснована на обробці повітря одночасно як позитивно, так і негативно зарядженими іонами, які миттєво зв'язуються з грибками, що переносяться повітрям, спор плісняви, алергенів, бактерій і вірусів.

В результаті реакції окислення і розщеплення білка активність бактерій, вірусів і т.п. пригнічується, що робить повітря чистим і безпечним. Ця унікальна технологія не раз піддавалася випробуванням, і про її ефективність заявили вчені Китаю, Кореї, Великобританії, Німеччини, США, Індонезії, В'єтнаму, Індії, про що свідчать опубліковані протоколи проведених випробувань.

Для практичного використання ця технологія цікава тим, що вона заснована на природних механізмах дезінфекції. Адже для очищення повітря не потрібно розпорошувати шкідливі і небезпечні реагенти або ж піддавати ультрафіолетовому опроміненню. Іонізація повітря в природі настільки природна, що навіть в сучасній медицині знаходить застосування. Адже, погодьтеся, набагато легше дихати лісовим повітрям або ж вдихати морський, ніж міський смог. Дотримання балансу між позитивно і негативно зарядженими іонами природним чином впливає на самопочуття людини, його працездатність і тривалість життя.

Використання технології Plasmacluster в кліматичних системах відкриває нові простори в їх застосуванні. Їх установка в офісних приміщеннях, медичних установах істотно знизять ризик зараження небезпечними захворюваннями. Також кліматичні системи корпорації Sharp можливо використовувати в транспорті, екосистема якого характеризується постійною міграція людей з виділенням великої кількості мікрокрапель, що містять штами вірусів, а також величезною запиленістю. Ну і звичайно ж це вихід для дитячих садків і шкіл, де ставлення до здоров'я підростаючого покоління особливо уважне.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини