RU

Солярії вдвічі небезпечніші полуденного сонця Середземномор'я

18.01.2013, 12:00
Солярії вдвічі небезпечніші полуденного сонця Середземномор'я - Фото
a506551232e3218a333a119bee2d4fd7.jpg
Про небезпеку соляріїв для здоров'я шкіри вчені з різних країн твердять давно. Тепер шотландські фахівці вирахували, наскільки небезпечний ультрафіолет кабін для загоряння.

Як пише The Telegraph, професор Гарі Моузлі з Університету Данді перевірив рівень УФ-випромінювання в 400 соляріях. У результаті дев'ять з десяти видавали показники вище європейських стандартів безпеки.

Експерти підрахували, що ризик розвитку раку шкіри вище у два рази, якщо людина відвідує солярій, в порівнянні з тим же часом, проведеним на полуденному сонці в країнах Середземномор'я. Якщо людина молодше 35 років загоряє в солярії, ймовірність появи меланоми у неї підвищується на 87%.

Зазначимо, раніше Всесвітня організація охорони здоров'я занесла солярії в один список факторів, які провокують онкозахворювання  разом із сигаретами. Рак шкіри розвивається від надмірного впливу УФ-променів. Особливо небезпечний ультрафіолет типу "Б", він викликає генетичні зміни клітин - меланоми. Американські вчені вважають, що люди, які п'ють багато кави та чаю, менше схильні до ризику шкірних захворювань, тому не виключено, що в майбутньому кофеїн ввійде в склад кремів для засмаги.

За матеріалами MEDdaily
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини