RU

Швидка приїжджатиме в село за 20 хвилин, - МОЗ

27.02.2012, 12:42
Швидка приїжджатиме в село за 20 хвилин, - МОЗ - Фото
16ee1c10a84c435f34777d421e905a57.jpg
Голова Міністерства охорони здоров'я Олександр Каневський, коментуючи всеукраїнський рейтинг регіонів з найкращим рівнем охорони здоров'я, розповів про терміни реформування системи швидкої допомоги.

"Реформи швидкої допомоги в країні заплановані до 2016 року. Ми розраховуємо, що за підтримки програми "Здоров'я кримчан" зможемо прискорити цей процес і вчасно завершити оптимізацію", - зазначив Олександр Каневський.

Як повідомляє прес-служба міністерства, особливо актуальними в Криму Канівський вважає "оптимізацію роботи служби швидкої та екстреної медичної допомоги".

За словами чиновника, розвиток служби екстреної медицини в автономії передбачає "підвищення її доступності". Наприклад, у сільській місцевості АРК планують відкрити 14 опорних пунктів, кожен з яких буде мати машину швидкої допомоги. Прибуття машин до місця виклику і в міській, і в сільській місцевості повинно буде здійснюватися не більше ніж за 20 хвилин.

Нагадаємо, згідно з рейтингом МОЗ, складеним за результатами 2011 року, найздоровіші українці живуть в Черкаській області.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини