RU

Продаж алкоголю вночі можуть заборонити

29.12.2012, 15:33
Продаж алкоголю вночі  можуть заборонити - Фото
2fd411473235e9901a29d740283918d8.jpg
Народні депутати від Партії регіонів Ірина Бережна та Андрій Пінчук пропонують заборонити в Україні продаж пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв з 22:00 до 7:00. Заборона повинна стосуватися всіх закладів, крім закладів громадського харчування.

Відповідний проект закону зареєстровано в парламенті 21 грудня. Документом пропонується заборонити вживати алкоголь на вулицях, в парках і скверах, під'їздах будинків, продавати алкогольні напої та тютюнові вироби ближче ніж за 200 метрів від шкіл.

Проект передбачає підвищення розмірів штрафу за правопорушення, пов'язані з продажем і споживанням алкоголю, за появу у п'яному вигляді в громадських місцях, розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв на виробництві.

За порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами передбачені штрафні санкції в розмірі від 13 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

За розпивання спиртного у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у нетверезому вигляді передбачено штраф від одного до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. При повторному порушенні штраф пропонується збільшити - від 20 до 35 неоподатковуваних мінімумів. За розпивання на виробництві пропонується ввести штрафи в розмірі від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Документ пропонує запровадити кримінальну відповідальність за систематичну (більше трьох разів) продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива неповнолітнім.

Нагадаємо, в 2011 році в Раді було зареєстровано практично аналогічний законопроект, але він так і не був розглянутий народними депутатами. Днями голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко і депутат Олександр Бригинець ВО Батьківщина) зареєстрували законопроект про заборону продажу пива, алкогольних напоїв та тютюнових виробів у малих архітектурних формах. Ряд українських міст раніше самостійно ввів заборону на продаж алкоголю в нічний час. У листопаді прем'єр Микола Азаров заявив, що схвалює заборону продажу алкоголю в нічний час.

За матеріалами Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини