RU

Поставки ліків для онкохворих дітей прискорять

17.07.2012, 11:21
Поставки ліків для онкохворих дітей прискорять - Фото
Раїса Богатирьова
Кілька днів тому представники ряду громадських організацій написали відкритий лист  Віктору Януковичу, Миколі Азарову та Раїсі Богатирьовій, в якому повідомили, що для лікування онкохворих дітей катастрофічно не вистачає ліків. На урядовому засіданні в понеділок, 16 липня, прем'єр-міністр зобов'язав голову МОЗ у найкоротші терміни вирішити питання забезпечення онкологічних лікарень необхідними препаратами. В цей же день у Богатирьової провели термінову нараду з фармацевтами та постачальниками і відрапортували про готовність прискорити поставки.

Як повідомляє прес-служба МОЗ, вже в серпні почнуться поставки лікарського засобу віфенд, на вересень запланована поставка атгама, в жовтні регіони отримають граноцит. Поставки цих медикаментів, згідно з договорами, були заплановані до середини грудня 2012 року. У липні планується почати дострокові поставки препаратів карбоплатин, рітуксім, глівек, іфолем, авелокс, орунгал. В умовах договорів їх поставки також були заплановані до грудня.

Зараз в регіонах є в наявності залишки лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, на загальну суму 31 млн. грн. У дитячій спеціалізованій лікарні Охматдит є 40 найменувань лікарських засобів на загальну суму понад 10 млн. грн, що дозволяє проводити лікування дітей з онкологічними захворюваннями відповідно до стандартів лікування.

У листі до керівництва країни активісти громадських організацій писали, що відсутні екворал, таргоцид, глівек, кансідаз, коломіцин, темодал, атгам, карбоплатин, флудабін і віфенд.

Досьє на Раїсу Богатирьову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини