Попкорн виявився корисніше фруктів

Попкорн виявився корисніше фруктів - Фото
Источник фото: EPA
26.03.2012, 16:46

Дієтологи кажуть, що завдяки високому вмісту антиоксидантів і клітковини ласощі кіноманів корисніші, ніж овочі та фрукти

Фахівці з Американського хімічного товариства в Сан-Дієго виявили в улюблених ласощах відвідувачів кінотеатрів підвищений рівень антиоксидантів поліфенолів. За словами дієтологів, з цієї точки зору попкорн набагато корисніше фруктів і овочів, адже поліфеноли в ньому не розчинені й містяться в більшій концентрації.

Дослідження показало, що одна порція попкорна містить в собі до 300 мг поліфенолів. Для порівняння: в порції фруктів є всього 160 мг, повідомляє news.com.au.

Як розповіли фахівці з Університету Скрентона (Пенсільванія, США), найкорисніше в попкорні - лушпиння, в ньому концентрація клітковини й поліфенолів максимальна. Американські дослідники не рекомендують готувати ласощі в мікрохвильовці або на маслі через високу калорійності попкорна. Кращий варіант - продукт, приготований на повітрі.

Нагадаємо, раніше голландські вчені заявили, що вже в 2012 році створять перше штучне м'ясо, яке буде корисніше звичайного.