RU

Пиво допомагає тримати м'язи в тонусі, - вчені

27.09.2012, 11:18
Пиво допомагає тримати м'язи в тонусі, - вчені - Фото
54455c086bd4e9d276015acf3160fc14.jpg
Флавоноїд 8-PN, який  міститься у хмелі, підтримує здоров'я м'язів, стримуючи розвиток м'язової атрофії. Це з'ясували вчені з Університету Токусіма (Японія), протестувавши дію з'єднання на лабораторних щурах, пише The Daily Mail.

Експерименти показали, що рівень м'язової тканини не зменшувався у гризунів, що приймають з їжею 8-PN. У тварин, які не вживають флаваноїд, відзначалося зменшення тканини. Введення речовини в раціон щурів дозволяло підняти рівень захисного з'єднання в організмі в 10 разів.

Результати дослідження вчені планують використовувати для створення повноцінних ліків. Не виключено, що підсумком стануть не таблетки, а напій для космонавтів, які стикаються з руйнуванням кісткової і м'язової тканини в невагомості. Пиво, за словами фахівців, здатне запобігти і розвитку хвороб серця - в напої міститься безліч антиоксидантів і вітамінів. Найкорисніше темне пиво.

Втім, відзначає видання, з'єднання 8-PN можна знайти в пиві в малій концентрації, тому людині, щоб досягти потрібного ефекту (запобігання атрофії м'язів), доведеться випивати мінімум по 154 пінти (1 пінта - 0,568 літра) в день, а це загрожує смертельним алкогольним отруєнням).

За матеріалами MEDdaily
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини