RU

Павличенко вважає, що справу проти нього організував генерал МВС

23.01.2013, 12:20
Павличенко вважає, що справу проти нього організував генерал МВС - Фото
Дмитро і Сергій Павличенки
Дмитро Павличенко, звинувачений у вбивстві судді Сергія Зубкова, підозрює колишнього начальника міліції Києва Олексія Крикуна в організації справи проти нього. Про це він повідомив журналістам програми Українські сенсації, що вийшла на каналі 1+1.

За словами Павличенка-старшого, колишній начальник міліції Києва генерал Крикун особисто влаштував на нього тиск. "7 липня 2010 приїжджав особисто начальник міліції Києва генерал Крикун, він особисто давав вказівку влаштувати у нас в квартирі обшук, і так протягом півроку було проведено п'ять незаконних обшуків. До нас неодноразово вривалися співробітники міліції, навіть коли мене не було вдома", - сказав він.

Павличенко також зазначив, що генерал Крикун в цій справі проявив себе принаймні ще один раз - у день затримання. "Мене завели в кімнату до начальника УБОЗ, де знаходився генерал Крикун. З усмішкою заявив, мовляв, який я спритний - убив такого "негідника" Зубкова. Я запитав, з чого він взяв, що я маю до цього відношення? Крикун відповів:" Так, ми знаємо, ти тут ні при чому. Але правда дорого коштує. І в тебе не вистачить ресурсу вийти, тому бери вбивство на себе. Отримаєш 10 років, але ми зробимо так, що через 5 років вийдеш. У разі відмови тобі світить довічне. І закриємо всю твою родину. А молодшого здамо в дитбудинок".

За словами Дмитра, він "зрозумів, що зараз будуть вбивати, холодний піт пішов по спині". "Але до мене підійшов Крикун і сказав: Ти думав, ми тебе будемо бити? Ні, бити не будемо. У тебе просто не вистачить ресурсу вийти". Недбало штовхнув мене вказівним пальцем - і вийшов ", - згадує Дмитро.

Нагадаємо, сьогодні в Апеляційному суді Києва почалося судове засідання з розгляду апеляційної скарги Дмитра та Сергія Павличенків, засуджених за вбивство судді Сергія Зубкова.

Минулого тижня Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання представників державного обвинувачення про проведення частково судового слідства по даній справі.

Дмитро і Сергій Павличенки просять генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу стосовно слідчого, який, на їх переконання, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

Нагадаємо, 2 жовтня 2012 року 47-річний киянин Дмитро Павличенко та його 19-річний син Сергій були засуджені за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова. Перший отримав довічне ув'язнення, другий - 13 років в'язниці. Раніше ультрас "Динамо" закликали фанатів Європи підтримати акцію "Волю Павличенкам", так як, на їхню думку, слідство було необ'єктивним, а більшість доказів сфальсифіковані. До протесту українських фанатів приєдналися ультрас Росії, Білорусі, Литви, Чехії, Польщі та інших держав.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини