RU

ООН назвала країни з самими огрядними жителями

09.07.2013, 16:13
ООН назвала країни з самими огрядними жителями - Фото
Фото: ЕРА
Відсоток страждаючих ожирінням у Мексиці вище, ніж у будь-який інший густонаселеній країні світу. Про це йдеться у звіті, опублікованому Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН.

Майже третина (32,8%) дорослих мексиканців страждають ожирінням. Це більше, ніж у США, де аналогічний показник становить 31,8%. На третьому місці опинилася Сирія з 31,6% огрядних жителів.

У Росії та Великобританії від ожиріння страждають по 24,9% жителів. У Білорусії і Україні показник нижчий - по 23,4% і 20,1% відповідно.

У малонаселених країнах, що розвиваються, показник ожиріння населення набагато вище. Так, в острівній державі Науру, розташованому в західній частині Тихого океану, кількість людей з ожирінням досягає 71%, при тому, що в країні живе близько 10 тисяч осіб. За більш ранніми даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, найбільшого значення цей показник у таких країнах досягав на території Американського Самоа, де 658 тисяч  з 700 тисяч осіб страждають ожирінням.

У звіті ООН використані дані за 2008 рік. Згідно з більш пізньою статистикою, яку публікувала Організація економічного співробітництва та розвитку, кількість страждаючих ожирінням у Мексиці трохи знизилася і склала 30% в 2009 році.

У цілому, за офіційними даними уряду Мексики, більше 70% населення країни має надлишкову вагу. Кількість повних дітей в країні зросла на 8% за останні десять років. Влада веде кампанію проти ожиріння, яка зажадає більше $15 млрд. протягом десяти років. Уряд видає малозабезпеченим купони на здорову їжу, проводить у школах лекції про правильне харчування.

Джерело: lenta.ru
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини