RU

Новий коронавірус вже в Тунісі, є загиблий і заражені

22.05.2013, 14:51
Новий коронавірус вже в Тунісі, є загиблий і заражені - Фото
385a24a2c1eb97a7b4d4249ac8614f0d.jpg
Громадянин Тунісу 10 травня помер у госпіталі прибережного міста Монастир в результаті інфікування новим різновидом коронавірусу (nCoV). Смерть 66-річного чоловіка настала через чотири дні після повернення з паломництва до Мекки (Саудівська Аравія).

Як повідомляє
Медпортал, двоє дорослих дітей померлого, що супроводжували батька в хаджі, також заразилися цією інфекцією. Його 35-річна дочка вже поправилася.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, це вже другий випадок зараження nCoV під час паломництва в Мекку, а також перший випадок занесення nCoV на територію Африки.

Як заявив у цьому зв'язку представник організації охорони здоров'я Грегорі Хертл, "туніські випадки не вплинули на наші оцінки ризиків у зв'язку з nCoV, але вони показують, що вірус продовжує своє поширення".

Нагадаємо, починаючи з вересня 2012 року, коли вперше стало відомо про виявлення нового різновиду коронавірусу, по 18 травня 2013 року загальна кількість підтверджених випадків інфікування nCoV досягла 41, включаючи 20 смертельних. Найбільшу кількість випадків - 22 - зафіксували в Саудівській Аравії, дев'ять з них закінчилися загибеллю хворих. Вірус також проник в Європу - він виявлений у Німеччині та Франції.

Раніше Міністерство закордонних справ України рекомендувало українцям утримуватися від поїздок до Саудівської Аравії у зв'язку з поширенням маловивченого коронавірусу.

Представник Національної академії медичних наук України в інтерв'ю
ЛІГАБізнесІнформ повідомила, що він може вже бути і в Україні, але оскільки у нас немає лабораторних систем, які його виявляють, довести це поки неможливо.

Вірус передається повітряно-крапельним шляхом. Поки він удвічі частіше вражає чоловіків. Про особливості його передачі, симптоми та лікування
читайте в інтерв'ю з експертом-вірусологом Аллою Мироненко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини