RU

Низькі ціни на ліки: сьогодні Богатирьова підпише меморандум

26.04.2012, 12:04
Низькі ціни на ліки: сьогодні Богатирьова підпише меморандум - Фото
Раїса Богатирьова
26 квітня в Кабінеті міністрів України міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова підпише меморандум про співпрацю з українськими виробниками ліків, які підтримали прийняту на урядовому засіданні постанову "Про проведення пілотного проекту щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські препарати для хворих на гіпертонічну хворобу". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

У МОЗ планують, що з червня 2012 року ліки для гіпертоніків продаватимуть за референтним (порівняльним) цінами. Пілотний проект буде впроваджуватися протягом 2012 року в два етапи. Спочатку на медпрепарати встановлять референтні ціни, після чого до бюджету будуть закладатися кошти для відшкодування витрат на реалізацію проекту.

Також уряд починає підготовку до впровадження європейської практики часткової компенсації вартості медпрепаратів, у першу чергу "соціальних". Низькі ціни на ліки не так давно пообіцяв українцям прем'єр Микола Азаров. Якщо всі заплановані Кабміном зміни реалізують успішно, вартість деяких ліків для населення знизиться на 20% -50%.

Досьє на Раїсу Богатирьову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини