RU

Нейрохірург зі США заявив про існування раю і загробного життя

10.10.2012, 17:26
Нейрохірург зі США заявив про існування раю і загробного життя - Фото
Ебен Олександр (фото - lifebeyonddeath.net)
Нейрохірург Ебен Олександр, колишній атеїст, довгий час викладав у Гарварді і встиг заслужити собі хорошу репутацію в світі науки, заявив про існування життя після смерті.

Як пише Newsweek, вчений стверджує, що восени 2008 року впав у кому і знаходився на межі життя і смерті. Коли перестала функціонувати кора головного мозку, що відповідає за думки і емоції, він здійснив подорож у потойбічний світ і побачив рай. "Немає ніякого наукового пояснення, що незважаючи на те, що тіло було в комі, а кора мого мозку відключилася, сам мозок продовжував працювати і, більш того, відправився в інший, набагато більший всесвіт - вимір, про існування якого я ніколи не підозрював" , - заявив лікар.

За його словами, позаземний вимір походив на ті, які описують люди, що пережили клінічну смерть. Подорож почалася з того, що він ширяв високо в хмарах, і бачив "прозорих, мерехтливих істот, літаючих по небу і залишаючих за собою довгі, схожі на лінії сліди". Вони видавали звуки, схожі на прекрасну пісню, і, як здалося лікарю, висловлювали радість і благодать. Ні з птахами, ні з ангелами Ебен їх не порівнює - занадто несхожі вони на що-небудь існуюче на землі.

Одне з таких створінь - молода жінка - стало його провідником. Її зовнішність Олександр запам'ятав у деталях - темно-сині очі, золотисто-коричневі коси, високі вилиці, одяг ніжно-блакитного, синього і персикового кольору. З позаземними істотами вчений говорив без слів - повідомлення нібито проходили крізь нього і були подібні вітру. Жінка привела його в "величезну порожнечу, де було зовсім темно, але відчувалася нескінченність, і при цьому було дуже приємно". Зараз він вважає, що ця порожнеча була домом Бога.

Незабаром чоловік прокинувся. Він написав книгу про свою подорож і знаходить розраду в церкві.

"Я як і раніше лікар, і так само залишаюся людиною науки, - резюмує Олександр. - Але на глибинному рівні я дуже відрізняюся від тієї людини, якою був раніше, тому що я побачив цю нову картину реальності".

"Як нейрохірург, я не вірив в феномен "досвіду поза тілом". Я виріс у науковому середовищі, я син нейрохірурга. Наслідувавши по шляху батька, я став академіком і нейрохірургом, викладав в Гарвардській медичній школі і інших університетах. Я розумію, що відбувається з мозком, коли люди перебувають на межі смерті, тому я завжди вважав, що існує розумне наукове пояснення подорожам поза тілом, які описують люди, що дивом уникли смерті ", - стверджує дослідник.

За матеріалами NEWSru
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини