RU

Nesquik вилучено з продажу в США через сальмонеллу

12.11.2012, 11:18
Nesquik вилучено з продажу в США через сальмонеллу - Фото
Фото: nestleusa.com
Американський підрозділ швейцарської компанії Nestlе заявив про відкликання з продажу на території Сполучених Штатів Америки партії швидкорозчинного порошку Nesquik через можливе забруднення шоколадного виробу сальмонелою.

Як  сказано в прес-релізі Nestlе USA, йдеться про продукцію, випущену на початку жовтня. У документі вказуються всі виробничі та торговельні коди потенційно небезпечної партії Nesquik, термін придатності якої закінчується в жовтні 2014-го.

Рішення про відкликання прийнято як запобіжний захід у зв'язку повідомленням, що надійшли від фірми-постачальника одного з інгредієнтів Nesquik (карбонату кальцію) Omya Inc. Компанія заявила, що в її продукції може бути сальмонелла. Як підкреслюється в прес-релізі Nestlе USA, поки відомостей про негативні наслідки вживання в їжу порошку надходило.

З попередженням про потенційну небезпеку, що виходить від партії Nesquik, 9 листопада виступив російський Росспоживнагляд. Відомство не виключило можливості реалізації небезпечної партії на території РФ і запропонувало утриматися від придбання порошку. Голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив: "Ми це робимо, знаючи особливості нашого бізнесу, тому що, на жаль, продукт може з'явитися в нашій країні нелегально".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини