RU

На турецькому курорті Белек туристів вражає інфекційна хвороба

05.07.2012, 14:52
На турецькому курорті Белек туристів вражає інфекційна хвороба - Фото
d57cf0a04969be4fa1951888bf7d2165.jpg
Інфекційне захворювання вразило 16 дітей віком 5-6 років, які відпочивали разом з батьками в п'ятизірковому готелі Белека Sirene Belek Golf & Wellness. Як передають російські ЗМІ, дванадцять з хворих - росіяни. Розслідування показало, що інфекція завізна. Її із собою привезла дитина з Росії.

Зараз в готелі проживають 330 дітей, включаючи 280 з РФ. Всі вони знаходяться в небезпеці через заразність хвороби. Більшість інфікованих - на карантині в готельних номерах. Тим, хто відчуває себе задовільно, лікарі дозволили ходити по території готелю, але це, пишуть ЗМІ, лише підвищує ризик передачі інфекції.

У Генконсульстві Росії заявляють: йдеться про масове захворювання. Головний санітарний лікар країни Геннадій Онищенко пов'язує захворювання з ротавірусною інфекцією. Як зазначають газети, аналогічні випадки були зафіксовані в Болгарії.

Уповноважений з прав дитини при президенті РФ Павло Астахов зазначив, що ситуація контролюється. "Захворювання не найстрашніше, але діти часто переносять його важко. Щоб перешкодити поширенню інфекції, треба дезінфікувати територію, закрити готелі на півтора тижні. Зрозуміло, що на це ніхто не піде", - вважає Астахов.

На своєму сайті турецького готелю розмістили таку інформацію: "Протягом останнього тижня у дітей російськомовних гостей було виявлено якесь захворювання вірусного характеру, що передається від дитини до дитини. Після проходження курсу лікування одужання настає протягом 4-5 днів. Даному захворюванню піддаються діти віком близько 5 років, і лікарями було встановлено, що дане захворювання не є серйозним приводом для занепокоєння".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини