RU

МОЗ спростував дані про збільшення кількості абортів в Україні

14.03.2012, 10:18
МОЗ спростував дані про збільшення кількості абортів в Україні - Фото
676eebf597cf6efc319816aaf360f9e6.jpg
Згідно із заявою Міністерства охорони здоров'я, за останні дев'ять років кількість абортів в країні скоротилося в шість разів. Якщо в 90-і українки щороку робили близько мільйона абортів, то в 2011 році цей показник склав трохи більше 156 тис.

"На тлі стабільної тенденції до зменшення кількості абортів відбуваються позитивні зміни у скороченні кількості також внемедичних абортів, що свідчить про доступність до цієї послуги в закладах охорони здоров'я", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я.

За даними лікарів, в 2011 році частота пологів перевищила частоту абортів, склавши майже півмільйона. Тенденція до зниження кількості абортів спостерігається й зараз.

Нагадаємо, не так давно представники римо-та греко-католицької церков звернулися до депутатів з проханням заборонити аборти. Священнослужителі заявили, що за останні 20 років за допомогою абортів в країні вбили близько 40 млн. ненароджених дітей (по два мільйони на рік - ред.).

Зараз аборти заборонені в Польщі, Ірландії, Люксембурзі (виняток - аборти за медичними, соціальними показниками). Піти за переривання вагітності через безліч формальних процедур складно в таких країнах, як Японія, Ізраїль і Південна Корея.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини