RU

Міністерство охорони здоров'я рекомендує, як уберегтися від спеки

20.06.2012, 15:58
Міністерство охорони здоров'я рекомендує, як уберегтися від спеки - Фото
58a386cff8aad2ee2118eb2f2ab89978.jpg
Синоптики прогнозують, що як мінімум до кінця тижня в Україні утримається спека, місцями до +36 градусів у тіні. У зв'язку із цим фахівці Міністерства охорони здоров'я підготували рекомендації, як з мінімальним збитком для здоров'я пережити сонячну агресію.

Як повідомляє прес-служба МОЗ, всім без винятку необхідно вживати більше рідини, а літні люди повинні вживати воду, не очікуючи відчуття спраги. Лікарі також рекомендують уникати влітку вживання алкоголю, особливо важких алкогольних напоїв.

Люди з підвищеною чутливістю до спеки повинні залишатися в прохолодних або кондиціонованих приміщеннях протягом того часу, коли сонце знаходиться в своїй найбільш активній фазі (з 12:00 до 16:00).

Важливо звертати увагу на одяг. В період літньої спеки потрібно обирати одяг з легких і натуральних матеріалів, носити головні убори, а також уникати тісного одягу. Крім того, у спекотні періоди необхідно знизити звичайну фізичну активність. Обмін тепла в організмі людини (метаболічна теплопродукція) залежить від рівнів фізичної активності, акліматизації, віку й статури. Люди повинні знати про підвищення ризику при фізичній активності під час спекотної погоди та симптоми теплового удару.

Хворим, які приймають будь-які лікарські препарати, слід обов'язково радитися зі своїм лікарем щодо того, як вони можуть впливати на організм людини під час періоду літньої спеки. Пацієнти, які приймають препарати, що знижують втрату тепла, повинні бути проінструктовані лікарем про самообстеження. Препаратами високого ризику є діуретики, антихолінергічні засоби, нейролептики.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини