RU

МОЗ після перевірок вирішив звільнити 7 керівників санаторіїв

25.06.2013, 23:46
МОЗ після перевірок вирішив звільнити 7 керівників санаторіїв - Фото
Заступник міністра охорони здоров'я Олександр Толстанов (фото - прес-служба МОЗ)

У вівторок, 25 червня, в Сімферополі відбулася засідання виїзної колегії Міністерства охорони здоров'я України, в ході якого стан деяких санаторно-курортних установ, що входять до сфери управління міністерства, було визнано незадовільним. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Колегія доручила розглянути питання про доцільність перебування на займаних посадах керівників цих санаторіїв.

Також було прийнято рішення вжити заходів дисциплінарного впливу до інших керівників, які допустили порушення.

"Колегія надала рекомендації щодо звільнення з посад керівників семи санаторіїв, але цей список може значно розширитися у зв'язку з тим, що у процесі перевірок санаторно-курортних закладів, котрі ще тривають, та виступів на самій Колегії з'ясувалося чимало фактів, що чітко вказують про системну бездіяльність керівників. Також будуть переглянуті потужності та штатні розписи всіх санаторно-курортних закладів, що входять до сфери управління МОЗ України", - повідомив журналістам після засідання колегії заступник міністра охорони здоров'я Олександр Толстанов.

За його словами, відбудуться зміни і в структурі центрального апарату МОЗ - тут буде реорганізовано профільний відділ, що, на думку чиновників, дозволить більш ефективно контролювати роботу цього напряму.

Толстанов також заявив, що для посилення матеріально-технічної бази санаторно-курортних установ Міністерство охорони здоров'я подало до Кабміну пропозиції щодо додаткового їх фінансування на суму 12 млн.грн.

Нагадаємо, 30 травня в санаторії "Юність" в результаті обвалення балкона третього поверху дві дівчинки зі Львова отримали травми і були госпіталізовані. Одна з них від поранень померла. Спальний корпус санаторію, де обвалився балкон, було побудовано в 1906 році.

За фактом надзвичайної події було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, допущена посадовими особами оздоровчого закладу, яка спричинила тяжкі наслідки). Міліція ухвалила рішення про затримання заступника головного лікаря та інженера з охорони праці "Юності". Пізніше стало відомо, що заступника головного лікаря звільнено під заставу в 94 тис.грн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини