RU

МОЗ дав рекомендації, як пережити спеку

07.08.2012, 15:55
МОЗ дав рекомендації, як пережити спеку - Фото
a2b3ff77926d99a4e12e1c79b69a04d0.jpg
Негативний вплив спекотної погоди можна зменшити, якщо дотримуватися наступних правил: уникати вживання алкоголю, носити легкий одяг, часто пити, не чекаючи виникнення почуття спраги, перебувати в прохолодних і кондиціонованих приміщеннях, носити головні убори, уникати або зменшити фізичні навантаження, захистити себе від сонячних променів, не залишати дітей у закритих автомобілях, уникати виходу на вулицю в найбільш спекотні години, часто приймати ванну або душ. Також не зайвим буде вивчити симптоми захворювань, пов'язаних з перегрівом, і заходи допомоги. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

З особливою обережністю в спекотні дні слід приймати ліки. Зокрема, до препаратів високого ризику відносяться діуретики, антихолінергічні засоби, нейролептики. Пацієнти, які приймають препарати, що знижують втрату тепла, повинні бути проінструктовані лікарем про самообстеження (регулярне зважування для моніторингу статусу гідратації організму).

Також фахівці МОЗ призводять поради, для яких немає наукової доказової бази: відмовитися від застосування електричних вентиляторів, так як вони підвищують дегідратацію; уникати вживання навіть невеликих порцій кави, чаю та інших кофеїновмісних напоїв через можливий діуретичний ефект.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини