МОЗ розповіло, кого і де будуть тестувати на коронавірус

27.02.2020, 13:00
МОЗ розповіло, кого і де будуть тестувати на коронавірус - Фото
Фото: ЕРА

Самостійно зробити тест на коронавірус COVID-19 буде неможливо, всі лікарі отримали рекомендації щодо ведення пацієнтів із підозрою

Купити тест-систему для самостійного виявлення коронавірусу COVID-19 неможливо, тестування проводитимуть тільки при наявності підозри на захворювання. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Підготовку пацієнта до діагностики повинен буде забезпечити лікар. Всі лікарі, повідомляють в Міністерстві охорони здоров'я, отримали рекомендації ВООЗ із ведення пацієнтів з такою підозрою, всі медичні установи - методичні рекомендації щодо забору зразків і транспортування їх до лабораторії.

Тест-система знаходиться у вірусологічній лабораторії Центру громадського здоров'я. Всі зразки будуть направлятися для дослідження саме туди. Для отримання результату необхідно в середньому п'ять-сім годин робочого часу з моменту надходження зразка до лабораторії.

Отримані реагенти і тест-система розраховані приблизно на 30 досліджень, цього має вистачити до отримання чергових реагентів, зазначили в МОЗ.

Читайте колонку: Перші жертви коронавірусу в Україні. Дурні - перші в групі ризику

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"