Молодий британець помер через зловживання колою

Молодий британець помер через зловживання колою - Фото
29.05.2013, 16:10

Чоловік двадцять років щодня випивав по 3 літри солодкої газованої води. У результаті його легені розпухли, ставши більше в чотири рази

30-річний житель британського графства Західного Йоркшира Пол Інман протягом двадцяти років випивав щодня приблизно по три літри коли. Як повідомляє The Daily Mail, він з дитинства страждав синдромом Аспергера (загальне порушення розвитку, що характеризується труднощами в соціальній взаємодії і обмеженим колом занять), а в останні роки - ще й епілепсією. Щонайменше тричі на день чоловік обов'язково ходив в магазин за колою та іншими напоями для втамування спраги.

Труп британця знайшла в його спальні соціальний працівник Беккі Ірвокер. Прибулі на місце медики спочатку вирішили, що Інман помер через серцевий напад під час припадку епілепсії. Однак під час детального обстеження лікарі з'ясували, що у любителя газованої води розпухли легені. Вони важили в чотири рази більше норми.

За словами фахівців, напої майже повністю вивели з організму Інмана натрій, що в свою чергу порушило роботу калій-натрієвого насоса, викликавши серйозні порушення на клітинному рівні і в роботі органів.

"Я завжди говорила, що рано чи пізно його захоплення погано закінчиться. Він останнім часом занадто багато пив. Він почав пити колу з 10 років. Думаю, він займався саморуйнацією", - розповіла журналістам мати Інмана.

Нагадаємо, через наслідки вживання солодкої газованої води щорічно у всьому світі помирає близько 200 тисяч осіб. Про це свідчать результати масштабного дослідження здоров'я жителів планети Global Burden of Disease Study (GBD) за 2010 рік.
Популярне