RU

Мобільні телефони брудніші унітазів в 10 разів, - вчені

17.01.2013, 17:52
Мобільні телефони брудніші унітазів в 10 разів, - вчені - Фото
dd81c2cddcd842d8936724342a94e6f8.jpg
Мобільні супроводжують людину всюди, навіть в туалеті. 75% з 1000 опитаних американців беруть їх туди із собою. В одних лише Сполучених Штатах в обороті знаходиться більше 320 мільйонів мобільних телефонів, і половина з апаратів активно використовуються протягом дня. На думку лікарів, у епідемсезон саме стільникові можуть стати джерелом інфекцій.

Фахівці радять регулярно очищати не тільки руки, але і телефони. Як з'ясував професор мікробіології з Університету Арізони Чак Герба, мобільні телефони брудніші сидіння унітазу в 10 разів.

Використовувати для очищення потужні очищаючі засоби категорично не можна, краще протирати пристрій спиртом. Але це може пошкодити покриття, тому ідеальний варіант - спеціальні засоби для дезинфікування техніки.

Втім, навіть регулярне протирання техніки не врятує людину від інфекцій - всього один раз доторкнувшись до поверхні чого-небудь, людина передає бактерії зі своїх рук. Щоб це продемонструвати, Герба провів експеримент, помістивши зразок вірусу грипу на дверну ручку в офісній будівлі. Вченого цікавило, як швидко вірус пошириться. Виявилося, що за чотири години він опинився на руках 40% працівників офісу. Виходячи із цього дослідник радить мити руки до того, як потрібно взяти телефон. Також варто позбутися звички чіпати обличчя - в середньому людина доторкається до нього 16 разів на годину.

За матеріалами MEDdaily
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини