RU

Мисливці за СНІДом: новий рух агітує за секс з хворими

08.07.2013, 16:28
Мисливці за СНІДом: новий рух агітує за секс з хворими - Фото
Фото: ЕРА
У США і Великобританії набирає обертів новий рух Мисливці на СНІД. Як повідомляє ТСН, його члени навмисне шукають ВІЛ-позитивних статевих партнерів, щоб заразитися. Мисливці шукають носіїв вірусу через соціальні мережі, наприклад, у Facebook є цілі співтовариства, присвячені зараженню через сексуальні стосунки.

Після інфікування мисливці діляться вірусом з іншими. Учасники руху пояснюють, що хочуть підхопити хворобу для того, щоб "підвищити рівень життя".

"Я відчуваю себе, як огірочок. Відчуваю себе набагато енергійніше і здоровіше через ліки від ВІЛ/СНІД. Кожні три місяці лікарі перевіряють стан моїх внутрішніх органів, мій рівень холестерину теж у нормі. Справи навіть кращі, я отримую ліки від ВІЛ/СНІД безкоштовно від Національної служби охорони здоров'я", - розповів мисливець Нік, який вже підхопив вірус.

За його словами, заразитися виявилося не так вже й просто: перш ніж лікарі виявили у нього бажаний вірус, він займався незахищеним сексом з більш ніж 1000 чоловіків, колишніх носіями. Коли тест показав, що Нік ВІЛ-позитивний, він написав на своїй сторінці у Facebook: "Результати тестів позитивні, і мені це подобається. Хочу поділитися з мисливцями на ВІЛ. Чудово і токсично".

Британські медики стурбовані поширенням руху, так як невідома точна кількість учасників погоні за ВІЛ. Лікарі побоюються, що кількість інфікованих зросте через мисливців. Як відомо, щорічно на ліки для ВІЛ-інфікованих Національна служба охорони здоров'я Великобританії витрачає 840 млн. фунтів стерлінгів, тобто, по 10 тисяч на кожного пацієнта.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини