RU

Майже 4000 українців захворіли на кір, - МОЗ

29.02.2012, 11:02
Майже 4000 українців захворіли на кір, - МОЗ - Фото
2b65523e347c3c835d88d0002a1014aa.jpg
Згідно з оперативними даними Міністерства охорони здоров'я, станом на 27 лютого 2012 року на адміністративних територіях країни зареєстрували 3956 випадків захворювання на кір. Найбільша кількість хворих - на Західній Україні.

Як повідомляє прес-служба МОЗ, Держсанепідемслужби проводить щоденний моніторинг ситуації. У регіонах з підвищеним рівнем захворюваності обмежені виїзди дітей на екскурсії та змагання, а також проведення масових заходів.

«В організованих колективах обмежений прийом нових учнів, які не щеплені, не хворіли або не мають відомостей про проведену імунізацію проти кору», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також в регіонах проводяться профілактичні акції, посилений контроль над проведенням планових щеплень проти кору різних вікових груп людей.

Кількість хворих на кір зростає і в сусідній Росії. Так, за даними Росбалту, ситуація з кором різко погіршилася в Санкт-Петербурзі. За офіційними даними, в місті вже зафіксували 151 випадок кору. Більшість постраждалих - діти віком до 17 років. За інформацією Росспоживнагляду, більше 90% інфікованих були не щепленими від кору.

Зазначимо, кір відрізняється високим ступенем заразності. Хвороба передається повітряно-крапельним шляхом, єдиний спосіб уникнути зараження - вакцинація.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини