RU

Лікувальне злягання: Європу підкорює новий вид секс-терапії

14.01.2013, 16:35
Лікувальне злягання: Європу підкорює новий вид секс-терапії - Фото
Фото: Getty Images
Секс-коучинг - новий вид секс-терапії, який сьогодні виходить з тіні в Європі. Британський інструктор з державним сертифікатом Майк Лоусада збирається створити першу професійну асоціацію секс-коучів всієї Європи, пише Инопресса з посиланням на The Independent.

Чим секс-коуч відрізняється від секс-терапевта? "Звичайні секс-терапевти просто дають клієнтам словесні рекомендації, як подолати сексуальні проблеми, а сеанси секс-коучингу можуть проходити в спальні", - повідомляє британське видання. Таким чином, пояснює журналістка Сара Моррісон, можна підвищити якість оргазму або просто відучити себе соромитися наготи, коли залишаєшся наодинці з партнером. Методи різні - від бесіди до рольових ігор, ласк або масажу.

Досі держава не регулювала індустрію секс-коучингу, і люди ставилися до її методів скептично. Інструктор з Великобританії Майк Лоусада збирається створити першу професійну асоціацію секс-коучів всієї Європи. Чоловік раніше страждав від психологічних комплексів і соромився свого тіла. Борючись з проблемою, пройшов навчання в якості консультанта, а нещодавно отримав диплом за спеціальністю "Дослідження сексуальності людини", просунутий рівень.

За терапевтичні бесіди Лоусада бере по 80 фунтів на годину, а за сеанси, які включають масаж геніталій з можливістю злягання - 120 фунтів на годину. Злягання застосовує в дуже рідких випадках, наприклад, якщо жінка хоче, але не може займатися пенетративним сексом ", - пояснює видання.

До послуг Майка Лоусади часто вдаються жінки, які в минулому мали досвід жорстокого поводження. Зокрема, 51-річна Джейн, яка майже 30 років не займалася сексом. Тепер же, після бесід і масажу, пацієнтка секс-коуча говорить, що комфортніше відчуває себе в суспільстві чоловіків і почуває себе сексапільною.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини