RU

Ліки для гіпертоніків не подорожчають до кінця 2012 року

26.04.2012, 17:42
Ліки для гіпертоніків не подорожчають до кінця 2012 року - Фото
c01a76a7f581fdfbbd8bdd610494137a.jpg
Зобов'язання виробників зафіксовано в підписаному в четвер у Києві меморандумі між Міністерством охорони здоров'я України та представниками фармацевтичних підприємств. Документ підписаний на виконання постанови уряду "Про проведення пілотного проекту по впровадженню державного регулювання цін на лікарські препарати для хворих гіпертонією", повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно з меморандумом, виробники беруть на себе зобов'язання на період проведення пілотного проекту (до кінця 2012 року) забезпечити виробництво необхідної кількості ліків для хворих на гіпертонію, не підвищувати ціни на зазначені лікарські препарати й забезпечити на своїх підприємствах двомісячний запас ліків, на які поширюється реалізація пілотного проекту .

Зі свого боку, Міністерство охорони здоров'я зобов'язується залучити представників вітчизняних фармацевтичних компаній до участі в підготовці урядових рішень з питань регулювання ринку фармацевтичної продукції.

Меморандум підписали керівники Об'єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, ТОВ Фармацевтична компанія Здоров'я, ЗАТ Фармацевтична компанія Дарниця, корпорація Артеріум, ВАТ Київський вітамінний завод, ЗАТ Науково-виробничий центр Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод, ВАТ Фармак та ВАТ Луганський хіміко-фармацевтичний завод .

Реалізація пілотного проекту починається з 1 червня 2012 року.

Нагадаємо, в рамках реалізації передбачених урядом реформ системи ціноутворення в сфері медицини ліки на деякі медпрепарати для українців можуть подешевшати на 20-50%. У першу чергу це стосується "соціальних" лікарських засобів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини