RU

Коронавірус вражає медиків Саудівської Аравії

05.08.2013, 12:29
Коронавірус вражає медиків Саудівської Аравії - Фото
Фото: ЕРА
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомила про три нових лабораторно підтверджених випадки інфікування новим коронавірусів (MERS-CoV). Всі вони відбулися в Саудівській Аравії, звідки вірус і почав поширюватися по всьому світу.

Як повідомляють МедНовости, дві захворілі жінки - медсестри лікарень в провінціях Ассір і Ріяд, доглядали за хворими з MERS-CoV. Обидві жінки, сказано в релізі ВООЗ, перебувають у стані середнього ступеня тяжкості. Ще одна хвора - 67-річна мешканка Ер-Ріяда (столиця), що не контактувала з хворими. Вона госпіталізована у важкому стані.

Раніше вже відбувалися випадки зараження коронавірусів медиків від пацієнтів - їх підтвердили в Саудівській Аравії в травні 2013 року і в Йорданії в квітні 2012 року.

За останніми даними ВООЗ, починаючи з вересня 2012 року, загальна кількість лабораторно підтверджених випадків інфікування MERS-CoV у світі становить 94, включаючи 46 смертельних. Більшість випадків інфікування припадає на Саудівську Аравію. Вірус проник в ОАЕ, Йорданію, Францію, Німеччину, Італію, Великобританію і Туніс.

Джерело вірусу і способи його передачі поки залишаються недостатньо вивченими. Останні наукові дослідження демонструють, що MERS-CoV має низькі шанси викликати пандемію.

Коронавіруси відносяться до тяжких респіраторних вірусних інфекцій з ураженням дихальних шляхів. Симптомами MERS-CoV є висока температура, задишка і прискорене дихання.

Новий коронавірус: що про нього відомо українським вченим
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини